ګډ ژوند

٧ روش برای بزرگ کردن آلت تناسلی

یافتن یک روش برای بزرگ کردن آلت تناسلی مورد پرسش اکثر مردان قرار می گیرد. برخی بر این باورند که آلت تناسلی آنان کوچک بوده و از این رو دچار ضعف اعتماد به نفس می شوند.

باید گفت که حد استاندارد آلت تناسلی برای یک مرد بالغ مشخص است و از این رو نمی توان هر آلتی را دارای مشکل خطاب کرد مگر اینکه آلت دچار میکروپنیس بوده و از هسته خرما کوچکتر باشد. به هر ترتیب در ادامه معیار سنجش اندازه آلت مردان و همچنین مواردی که به عنوان روش بزرگ کردن آلت تناسلی مطرح می شود را بررسی کرده ایم.

سایز استاندارد برای آلت تناسلی

 

بسیاری از افراد که به دنبال یک روش برای بزرگ کردن آلت تناسلی می گردند، احتمالاً تعریف واضحی از اندازه نرمال آلت تناسلی نداشته باشند.

طبق تعریف علمی، اندازه آلت تناسلی یک مرد بالغ، در حالت نعوظ و بالای ۹ سانتی‌متر کاملاً نرمال است و نیاز به درمان ندارد. آلت تناسلی تنها زمانی کوچک در نظر گرفته می شود که در هنگام نعوظ کمتر از ۳ اینچ (حدود ۷٫۵ سانتی‌متر) باشد. این وضعیتی است که میکروپنیس نامیده می شود.

روش جراحی

 

معمولاً تبلیغاتی از جراحی به عنوان یک روش برای بزرگ کردن آلت تناسلی یاد می کنند. اگرچه روش جراحی برای افرادی که  سایز آلت کوچک‌تر از حد نرمال دارند پیشنهاد می شود، اما افرادی که بخواهند از جنبه زیبایی سایز آلت خود را افزایش دهند، به هیچ عنوان نباید سراغ جراحی بروند زیرا جای و خط جراحی باقی می ماند.

در روش جراحی برای بزرگ کردن آلت تناسلی مردان معمولاً یک تاندون را می زنند که این کار  سبب افزایش یکی الی دو سانتی متری در آلت تناسلی می شود. با این حال قطع یا تاندون سبب خواهد شد که آلت دیگر ایستادگی سابق را نداشته و همیشه به صورت افتاده باشد. این روش برای کسانی استفاده می شود که آلت شان بسیار کوچک است.

 

تزریق ژل یا پروتز

 

تزریق ژل یا پروتز دیگر روش برای بزرگ کردن آلت تناسلی است. تزریق ژل در ابتدا راحت به نظر می رسد؛ این ماده لا به لای حفره های آلت وارد شده و آن را به سایز دلخواه می رساند.

اما به دلیل پوشیدن شلوارهای جین و تنگ یا شورت های اسلیپ و تنگ و همچنین بشین و پاشوهای زیاد روزانه، پس از مدتی چربی یک جا انباشته شده و در جایی دیگر بازتر می شود که این موضوع حالت زشتی را به آلت می دهد.

پیوند آلت تناسلی

 

پیوند آلت به عنوان دیگر مورد از ۷ روش برای بزرگ کردن آلت تناسلی عنوان می شود. در این روش برای افزایش قطر، بافت به بدنه آلت تناسلی پیوند زده می شود. ایمن بودن این روش محل بحث است و حتی می توانند بر قدرت و توانایی شما برای دستیابی به نعوظ تأثیر بگذارد.

 

روغن خراطین

 

روغن خراطین بیگر نوعی روغن گیاهی است که ادعا می‌شود افزایش طول و قطر آلت تناسلی مردان را به ارمغان می آورد. این روغن از عصاره و روغن ۲۰ نوع گیاه مؤثر طبی فرآوری و تهیه می‌شود.

روغن خراطین بیگر یک افزایش دهنده پمپاژ خون به آلت است که نه تنها خونرسانی را تقویت میکند از خواص طیعی عصاره­های گیاهی مخصوص به خود برای ایجاد تقویت موضعی نیز بهره می­برد.

پمپاژ خون تا اندازه­ای بالا میرود که حالت دم کردگی و افزایش قطر رگهای خون­رسان به آلت به آسانی قابل رویت می­شود و رگها افزایش قابلیت دایمی می­یابند و دیگر ضعف خونرسانی وجود نخواهد داشت.

 

ورزش و تناسب اندام

 

شاید بتوان گفت که ورزش و تناسب اندام مهمترین روش برای بزرگ کردن آلت تناسلی و دستیابی به اعتماد به نفس است. اگر اضافه وزن دارید، چربی اضافی شکم ممکن است آلت تناسلی شما را کوتاه‌تر از آنچه هست نشان دهد. آمادگی جسمانی بهتر نه تنها باعث می شود شما سالم به نظر برسید، بلکه می تواند قدرت و استقامت را در طول رابطه جنسی بهبود بخشد.

 

مصرف دارو

 

تخمین زده می‌شود که حدود ۱۸.۴ درصد از مردانی که بیش از ۲۹ سال دارند در مقطعی از زندگی خود دچار اختلال نعوظ می‌شوند. این مشکل لزوماً به معنی ابتلا به بیماری نیست زیرا اختلال نعوظ ممکن است علل متعددی داشته باشد اما برخی مردانی که به طور مکرر دچار این مشکلات می‌شوند ممکن است بتوانند از مزایای مصرف داروهای مرتبط استفاده کنند.

اگر عملکرد و اعتماد به نفس شما با نعوظ کامل افزایش می‌یابد، دو داروی معروف در بازار برای مردان وجود دارند: سیالیس (تالادافیل) و ویاگرا.

با این که گفته می‌شود هر دو باعث نعوظ محکم و بلند مدت برای مردان می‌شوند اما تفاوت بین آن‌ها در زمان شروع اثربخشی و مدت زمانی است که اثر این داروها در سیستم بدن باقی می‌ماند. برای مصرف این داروها حتماً با پزشک خود مشورت کنید.

دستگاه برای بزرگ کردن آلت

 

استفاده از دستگاه یک روش دیگر برای بزرگ کردن آلت تناسلی است. درمان های مرتبط با بافت آلت تناسلی به دو صورت است؛ یا داوطلب می تواند آن را در خانه نیز انجام دهد یا اینکه باید در مطب و نزد پزشک انجام شوند. تاثیر وکیوم مردانه بر سایز آلت تناسلی بیشتر در زمینه افزایش قطر است. دستگاه هایی همچون جلک و رولر نیز در این زمینه وجود دارند.

برخی دیگر از درمان های دستگاه هایی باید در کلینیک انجام می شود از جمله الکتروفیکس که حداقل یک ساعت زمان می برد و شامل یک انرژی لیزر و پرتوان دایود است.

نکته پایانی

 

در این مطلب تلاش شد در مورد ۷ روش برای بزرگ کردن آلت تناسلی صحبت شود. هماطور که اشاره شد روش های دارویی، جراحی، طبی و تناسب اندام می تواند برای تغییر شکل آلت تناسلی به کار گرفته شود اما در مورد روش های جراحی باید بسیار محتاط بود.

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *