ګډ ژوند

سایز مورد علاقه زنان و حداقل اندازه آلت تناسلی مردان

سایز مورد علاقه زنان چیست؟ حداقل اندازه آلت تناسلی مردان چقدر است؟ بسیاری این سؤال ها را می پرسند و البته جذب فریب سایت های تبلیغاتی با عناوین بزرگ کردن آلت تناسلی می شوند.

همانطور که بسیاری از تحقیقات و تعاریف علمی نشان می دهند، حداقل اندازه آلت تناسلی مردان در حالت نعوظ حدود ۹ سانت است که کاملاً طبیعی است. همچنین در مورد اینکه سایز مورد علاقه زنان چقدر است، تحقیقات به یک عدد مشخص نرسیده است.

حداقل اندازه آلت تناسلی مردان

بسیاری بر این باورند که آلت تناسلی شان کوچک بوده و از این رو دچار ضعف اعتماد به نفس می شوند. ریشه این موضوع در باروهای غلط و همچنین تماشای فیلم هایی است که سایز مورد علاقه زنان را بزرگ در مقیاس های بزرگ جلوه می دهند.

طبق تعریف علمی، اندازه آلت نرمال آلت تناسلی مردان بالغ در حالت بر انگیختگی به طور متوسط حدود ۱۳ سانتی‌متر است و نیاز به درمان ندارد. آلت تناسلی تنها زمانی غیر عادی است که در هنگام نعوظ کمتر از حدود ۷٫۵ سانتی‌متر طول داشته باشد.

سایز مناسب از نظر زنان

تحقیقات مختلف در ارتباط با رضایت شریک جنسی از آلت تناسلی و سایز مورد علاقه زنان، تقریبا همگی به این نتیجه رسیده اند که ارتباط میان اندازه آلت و تاثیر سایز آن در رضایت جنسی شریک زندگی چندان زیاد نیست.

ممکن است برخی از تحقیقات علمی با جامعه هدف کوچک و مختص به یک منطقه جغرافیایی خاص، بتوانند اندازه های بزرگ آلت تناسلی را با رضایت جنسی زنان مرتبط کنند اما در مقیاس واقعی چنین نیست و نمی توان این تحقیقات را به عرصه جهانی تعمیم داد.

تحقیقات چه می گویند؟

بر اساس یک تحقیق معتبر در سال ۲۰۱۴، متوسط اندازه نرمال آلت تناسلی مردان پیش از برانگیختگی حدود ۹٫۱۶ سانتی‌متر و متوسط محیط آن ۹٫۳۱ سانتی‌متر است. این اندازه در حالت برانگیختگی به طور متوسط به طول ۱۳٫۱۲ سانتی‌متر و متوسط محیط آن ۱۱/۶۶ سانتی‌متر می رسید.

با توجه به تعریف مشخص از متوسط و میانگین می توان گفت ارتباطی میان سایز مورد علاقه زنان و حداقل اندازه آلت تناسلی مردان به صورت جدی وجود ندارد، در غیر این صورت این نارضایتی باید به یک بحران جهانی تبدیل می شد!

روش های مفید برای افزایش سایز آلت

اما حالا که در مورد سایز مورد علاقه زنان صحبت شد، بد نیست در مورد اندازه نرمال آلت تناسلی مردان نیز نکته ای گفته شود. موثرترین روش برای اینکه یک آلت مردانه بهتر به نظر برسد، تناسب اندام است. برای این کار باید با انجام منظم ورزش جلوی چاقی شکمی را گرفت، زیرا باعث می شود سایز عضو جنسی کوچک به نظر برسد.

در مورد رضایت جنسی نیز باید گفت که شخصیت، رفتار و آگاهی مردان از رابطه جنسی و داشتن یک رابطه عاطفی و محکم با شریک جنسی نقطه کلیدی در  یک رابطه جنسی مطلوب است. بنابراین به جای غیرنرمال دانستن اندازه آلت تناسلی خود و تلاش برای بزرگ کردن عضو جنسی، باید به رشد شخصیت و رفتار جنسی توجه کرد.

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *