ليکنې

آیا رابطه جنسی باعث کاهش وزن میشود؟

کاهش وزن با رابطه جنسی

آیا داشتن رابطه جنسی می‌تواند تأثیری در به دست آوردن یا از دست دادن وزن داشته باشد؟ رابطه جنسی واقعاً می‌تواند به افزایش یا از دست دادن وزن منجر شود؟ خب، اختلاف‌نظر زیادی در مورد تأثیر رابطه جنسی بر بدن وجود دارد با این حال، تحقیقات زیادی وجود دارد که نشان می‌دهد داشتن رابطه جنسی بیش‌ازحد موجب افزایش وزن در میان زنان می‌شود از سوی دیگر، دیدگاه‌هایی وجود دارند که می‌گویند رابطه جنسی به سوختن کالری‌ها کمک می‌کند. تأثیر روابط جنسی بر لاغری و کاهش وزن با رابطه جنسی مهم‌ترین نکته‌ای است که امروز در این مقاله از سایت سلامتی و زیبایی به آن می‌پردازیم.
رابطه جنسی سبب افزایش وزن نمی‌شود اما به کاهش وزن کمک می‌کند؟ برقرار کردن رابطه جنسی نیازمند فعالیت فیزیکی است و ازآنجاکه رابطه جنسی تجربه‌ای خوشایند است مطمئناً با خود می‌گوییم چرا برای کاهش وزن از آن استفاده نکنیم؟ در چنین ایده‌ای رابطه جنسی به‌عنوان ورزش به‌حساب می‌آید. تصور کنید هم لذت ببرید و هم کالری بسوزانید. به قول معروف یک تیر و چند نشان است.
چگونه با داشتن رابطه جنسی لاغر شویم؟

لاغری با رابطه جنسی

آیا باید رابطه جنسی را در برنامه مدیریت وزن خود بگنجانید؟ بررسی می کنیم.
وزن سالم جزئی از یک سبک زندگی سالم است. کنترل کردن وزن برای استخوان ها و ریه های ما مفید است . کنترل وزن حتی ممکن است خطرابتلا به سرطان را نیز کاهش دهد.
اما ۷۳٫۷ درصد از مردان و ۶۶٫۹ درصد از زنان در ایالات متحده دارای اضافه وزن یا چاق هستند. پس شاید جای تعجب نباشد که ۶۶ درصد از ما در حال حاضر رژیم داریم.
چه یک رژیم مدیترانه ای آزمایش شده را انتخاب کنیم یا یک رژیم غذایی نسبتاً تازه مانند روزه داری متناوب ، به عنوان یک ملت، ما می دانیم که رژیم غذایی با وزن و سلامت ما ارتباط پیچیده ای با هم دارند.
با توجه به وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده (HHS)، “فعالیت بدنی بخش مهمی از حفظ وزن سالم، کاهش وزن اضافی و لاغر شدن است .”
HSS حداقل ۱۵۰ دقیقه ورزش با شدت متوسط ​​را در هفته توصیه می کند، اما کمتر از ۲۵ درصد از بزرگسالان موفق به رسیدن به این هدف می شوند.
تأثیر رابطه جنسی بر کاهش وزن

لاغری با رابطه جنسی

خوب، رابطه جنسی برای سلامتی ما مفید است، کالری می سوزاند و ما را از استرس دور می کند . البته بعید است که شما به اندازه یک جلسه ورزشی سنگین
کالری بسوزانید، اما طبق یک مطالعه اخیر ، ورزش به تنهایی ممکن است نوشدارویی برای کاهش وزن و لاغر شدن نباشد .
بنابراین، آماده شوید تا به دلایل واضح و شگفت‌انگیزتر نگاه کنید که چرا رابطه جنسی باید به طور محکم در برنامه ما برای رسیدن به وزن سالم و حفظ آن ادغام شود، صرف نظر از اینکه اهل باشگاه هستید یا نه.

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *